Expert Bilgisayar 2011 yılında Diyarbakır da kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Network (Ağ), Bilişim Güvenliği ve Danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte birçok Yazılım, Otomasyon, Web Çözümleri, Veri Merkezi Altyapısı, Eğitim Projelerini de başarı ile tamamlamıştır. Noktadan noktaya kablosuz çözümler ile kablolamanın zor ve maliyetli olduğu konumlarda kamera sistemleri, başarı ile tamamlamıştır.

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak..

Expert Bilgisayar olarak hedefimiz, işletmelerin gelişen teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm donanım ve yazılım sistemlerinin kesintisiz olarak çalışmasını sağlamak, olası veri kayıplarını ortadan kaldıracak önlemlerin alınması ve felaket senaryolarının planlanması. Tüm destek taleplerinin en kısa sürede çözümlenmesi ve işletme verimliliğini en üst seviyede tutmak.